Kliknij!
Zakończyły się podjazdy wyścigowe - gratulujemy zwycięstwa zawodnikowi nr 5 Dušan NEVĚŘIL /CZE/ oraz zawodnikowi nr 30 Waldemar KLUZA /wygrana w 4 rundzie GSMP/ . Zapraszamy na relację z 3 Wyścigu Magurskiego / 5 i 6 runda GSMP/ do Gorlic 24-26 czerwca br.
Klasyfikacja Podjazd Pokaż Odświeżaj co  
Pos
Pozycja
No
Numer
Entrant / Driver
Zawodnik / Kierowca
G/C
G/K
Car
Samochód
Time
Czas
Avg spd
Śr.prędkość
Total
Całk.
Diff lead.
Do prow.
Diff prev.
Do poprzed.
5 SPEEDMASTER RACING TEAM  Dušan NEVĚŘIL  CZE  E-II/SC-3000  Norma M20 FC  03:44,746 152.17 03:44,746     
22 L RACING S.R.O  Věroslaf CVRČEK  SVK   E1-6500 (IHCC)  Skoda Fabia S2000  04:03,360 140.53 04:03,360  +00:18,614  +00:18,614 
30 PROFIAUTO RACING TEAM   Waldemar KLUZA  PL  E1+2000  Ford Fiesta  04:07,608 138.12 04:07,608  +00:22,862  +00:04,248 
21 DROTAR AUTOSPORT  Igor DROTÁR  SVK  E1+2000  Škoda Fabia DRTi  04:09,978 136.81 04:09,978  +00:25,232  +00:02,370 
28 SZEPIENIEC ANDRZEJ  Andrzej SZEPIENIEC  PL  E1+2000  Mitsubishi Lancer  04:11,721 135.87 04:11,721  +00:26,975  +00:01,743 
51 XIQIO RACING  Tomáš ONDREJ  SVK  A+2000 (MSR)  Skoda Fabia WRC  04:16,765 133.20 04:16,765  +00:32,019  +00:05,044 
45 KL RACING TEAM  Tomáš KUKUČKA  SVK  S20+2000 (IHCC)  Skoda Fabia WRC  04:22,096 130.49 04:22,096  +00:37,350  +00:05,331 
24 JANTAR TEAM S.R.O  Ján MILOŇ  SVK  E1+2000  Skoda Fabia WRC  04:22,802 130.14 04:22,802  +00:38,056  +00:00,706 
55 L RACING S.R.O  Vlastimil MAJERČÁK  SVK  A+2000 (MSR)  Ford Fiesta R5  04:23,042 130.02 04:23,042  +00:38,296  +00:00,240 
10  80 WINE TEAM RACING  Peter JURENA  SVK  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo IX  04:23,501 129.79 04:23,501  +00:38,755  +00:00,459 
11  29 ŽIAK MICHAL  Michal Žiak  SVK  E1+2000 (MSR)  Mitsubishi Lancer Evo VIII  04:24,033 129.53 04:24,033  +00:39,287  +00:00,532 
12  39 PIĘKOŚ SZYMON  Szymon PIĘKOŚ  PL  E1-2000  Honda Civic  04:28,006 127.61 04:28,006  +00:43,260  +00:03,973 
13  49 CEHULA JÁN  Ján CEHULA  SVK  E1+2000 (MSR)  Subaru Impreza  04:29,459 126.92 04:29,459  +00:44,713  +00:01,453 
14  81 EXACT SYSTEMS RACE & RALLY TEAM  Rafał SERAFINOWICZ  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  04:30,381 126.49 04:30,381  +00:45,635  +00:00,922 
15  23 BOCZEK  BOCZEK  PL  E1+2000  Mitsubishi Lancer  04:30,899 126.25 04:30,899  +00:46,153  +00:00,518 
16  8 BORYCKI DAMIAN  Damian BORYCKI  PL  E-II/SC-3000  Radical SR3  04:31,138 126.14 04:31,138  +00:46,392  +00:00,239 
17  82 DEREŃ KRZYSZTOF  Krzysztof DEREŃ  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  04:32,157 125.66 04:32,157  +00:47,411  +00:01,019 
18  2 STEĆ IRENA   Irena STEĆ  PL  E-II/SS-3000  Gloria C8  04:32,593 125.46 04:32,593  +00:47,847  +00:00,436 
19  35 KRUPA KAROL  Karol KRUPA  PL  E1-2000  Renault Clio  04:32,921 125.31 04:32,921  +00:48,175  +00:00,328 
20  47 ŠUTLÁK MIROSLAV  Miroslav ŠUTLÁK  SVK  A-2000  Škoda Fabia S2000  04:34,710 124.49 04:34,710  +00:49,964  +00:01,789 
21  53 EXACT SYSTEMS RACE & RALLY TEAM  Paweł GOS  PL  A+2000  Mitsubishi Lancer Evo VIII  04:37,557 123.22 04:37,557  +00:52,811  +00:02,847 
22  58 L RACING S.R.O.   Marek ŠPAVELKO  SVK  A+2000  Mitsubishi Lancer Evo IX  04:38,535 122.78 04:38,535  +00:53,789  +00:00,978 
23  32 SLOVAK NATIONAL HILLCLIMB TEAM  Peter AMBRÚZ  SVK  E1-6500 (IHCC)  Vauxhall Vectra ST  04:39,445 122.39 04:39,445  +00:54,699  +00:00,910 
24  36 ADAMIAK JAROSŁAW  Jarosław ADAMIAK  PL  E1-2000  Honda Civic  04:40,635 121.87 04:40,635  +00:55,889  +00:01,190 
25  57 HANDL JACEK  Jacek HANDL  PL  A+2000  BMW E36 M3  04:41,507 121.49 04:41,507  +00:56,761  +00:00,872 
26  87 ĆWIĘCZEK RADOSŁAW  Radosław ĆWIĘCZEK  PL  N-2000  Honda Civic Type R  04:49,534 118.12 04:49,534  +01:04,788  +00:08,027 
27  86 WINE TIME RACING  Peter POVAZAN  SVK  N+2000 (MSR)  Mitsubishi Lancer Evo IX  04:49,887 117.98 04:49,887  +01:05,141  +00:00,353 
28  61 STRONG RACING TEAM  Vladimir HUDY  MSR  A-2000  Honda Civic  04:52,444 116.95 04:52,444  +01:07,698  +00:02,557 
29  60 STRONG RACING TEAM  Bohumir ČAMBÁLIK  SVK  A-2000  Honda Civic Type R EP3  04:53,156 116.66 04:53,156  +01:08,410  +00:00,712 
30  68 JANIA JANUSZ  Janusz JANIA  PL  A/PL-2000  Honda Integra  04:53,337 116.59 04:53,337  +01:08,591  +00:00,181 
31  43 QUAL RACING TEAM  Mário GRUMICH  MSR  E1-2000 (MSR)  Skoda Fabia  04:53,512 116.52 04:53,512  +01:08,766  +00:00,175 
32  91 BĄK BARTOSZ  Bartosz BĄK  PL  N-2000  Honda Civic  04:54,086 116.29 04:54,086  +01:09,340  +00:00,574 
33  62 PODMAJERSKÝ VLADIMÍR   Vladimír PODMAJERSKÝ  SVK  A-2000  Peugeot 206 RC  04:56,067 115.51 04:56,067  +01:11,321  +00:01,981 
34  65 MISIEWICZ MATEUSZ  Mateusz MISIEWICZ  PL  A-2000  Renault Clio  04:56,490 115.35 04:56,490  +01:11,744  +00:00,423 
35  70 CIECHANOWICZ MACIEJ  Maciej CIECHANOWICZ  PL  A-1600  Citroen C2  04:57,938 114.79 04:57,938  +01:13,192  +00:01,448 
36  67 SZUMIEC RAFAŁ  Rafał SZUMIEC  PL  A/PL-2000  Peugeot 306  04:58,036 114.75 04:58,036  +01:13,290  +00:00,098 
37  93 KESKO RACING  Štefan TOKOLI  SVK  N-2000 (MSR)  Seat Leon TDI  05:00,117 113.96 05:00,117  +01:15,371  +00:02,081 
38  92 KESKO RACING  František FUSKO  SVK  N-2000 (MSR)  Seat Leon TDI  05:00,635 113.76 05:00,635  +01:15,889  +00:00,518 
39  41 MOTOR SPORT KOLENO  Miloš KOLENO  SVK  E1-1600  Skoda 130 LR  05:02,437 113.08 05:02,437  +01:17,691  +00:01,802 
40  63 WILUSZ MARCIN  Marcin WILUSZ  PL  A-2000  Renault Clio   05:03,976 112.51 05:03,976  +01:19,230  +00:01,539 
41  37 PROFIAUTO RACING TEAM   Michał TOCHOWICZ  PL  E1-2000  Peugeot 106 Maxi  05:04,658 112.26 05:04,658  +01:19,912  +00:00,682 
42  99 L RACING S.R.O  Milan STRAKA  SVK  N-2000 (MSR)  Ford Escort  05:07,878 111.08 05:07,878  +01:23,132  +00:03,220 
43  72 L RACING S.R.O  Denis PAVLIK  SVK  A-1400 (MSR)  Skoda Fabia  05:08,730 110.78 05:08,730  +01:23,984  +00:00,852 
44  115 ANDRIŠEKOVÁ GABRIELA   Gabriela ANDRIŠEKOVÁ  SVK  C1-1300 (IHCC)  Skoda 130 RS  05:11,807 109.68 05:11,807  +01:27,061  +00:03,077 
45  59 DEME JOZEF  Jozef DEME  SVK  A+2000 (MSR)  Mitsubishi Lancer Evo VI  05:12,557 109.42 05:12,557  +01:27,811  +00:00,750 
46  116 ARCADIA RACING TEAM  František ORAVEC  SVK  HK1-1300 (MSR)  Skoda 130 RS  05:13,076 109.24 05:13,076  +01:28,330  +00:00,519 
47  42 SLOBODA ANTON  Anton SLOBODA  SVK  E1-1400 (MSR)  Skoda Fabia  05:14,253 108.83 05:14,253  +01:29,507  +00:01,177 
48  7 SPEEDMASTER RACING TEAM  Martin TROJEK  CZE  E2-SC-3000 (IHCC)  Ligiere JS49  05:35,636 101.90 05:35,636  +01:50,890  +00:21,383 
49  90 SLOVAK NATIONAL HILLCLIMB TEAM  Peter KACVINSKÝ  SVK  N-2000 (MSR)  Renault Clio  07:16,602 78.33 07:16,602  +03:31,856  +01:40,966 
50  11 MATUŠKA MARTIN  Martin MATUŠKA  SVK  D/E2-1000 (MSR)  Matuška F1.26  07:37,998 74.67 07:37,998  +03:53,252  +00:21,396 

























Wyłączne prawa do publikacji wyników z Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski poprzez Internet  www.wyniki-online.pl i WAP  wap.wyniki-online.pl należą do firmy Rally & Communication © 2006-2016
Dalsze publikowanie i powielanie wyników bez pisemnej zgody jest zabronione. Kontakt e-mail: wynikionlinegsmp@gmail.com   Wyniki i newsy również na  Twitter
Liczba gości na stronie: 1 Liczba odwiedzin strony: 967800